رئیس پارک علم و فناوری قزوین طی پیامی سالروز شهادت مولای متقیان ، امیر المومنین (ع) را به عموم مسلمانان تسلیت گفت و شب های قدر را گرامی داشت.

رئیس پارک علم و فناوری قزوین طی پیامی سالروز شهادت مولای متقیان ، امیر المومنین (ع) را به عموم مسلمانان تسلیت گفت و شب های قدر را گرامی داشت. به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، در متن پیام دکتر مصطفی مافی آمده است :

بسم الله الرحمن الرحیم

شب قدر به سبب نزول قرآن، شبی شکوهمند است. شب قدر شبی است که فرشتگان به زمین می آیند و هر امر و فرمان و تقدیری که از سوی خدا برای انسان به مدت یک سال تا شب قدر سال آینده معین شده فرود می آورند. انسان در شب های قدر که اوج معنویت در ماه مبارک رمضان است رنگ خدا می گیرد و در خلوت پر راز شب با عبودیت در پیشگاهش همه چیز را فراموش می کند و به آسمان پیوند می خورد. اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم مؤمن و خداجوی ایران اسلامی، توفیق درک فیوضات بیکران شب‌های قدر را از خداوند تبارک و تعالی برای  ملت بزرگ و شریف ایران مسئلت دارم و ایام مصیبت شهادت امام اول شیعیان و پیشوای عدالت‌خواهان جهان حضرت علی علیه‌السلام را به محضر امام عصر (عج)، مقام معظم رهبری(مدظله) و ملت حقیقت‌جوی میهن پاکمان تسلیت و تعزیت می‌گویم. امید آن که در پرتو پر فروغ رفتار و گفتار حضرت امیرالمومنین(ع) و با پیروی از منش و سیره آن بزرگوار در دستگیری از نیازمندان و یاری محرومان به توفیق روزافزون دست یابیم.  

مصطفی مافی

رئیس پارک علم و فناوری قزوین

     
زبان سایت »