رئیس پارک علم و فناوری قزوین با صدور پیامی17 مرداد روز خبرنگار را تبریک گفت

دکتر جعفر احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین با صدور پیامی روز خبرنگار را به اصحاب رسانه، مطبوعات و خبرنگاران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

گرامی باد یاد و نام شهید محمود صارمی و شهدای خبرنگار که در راه انجام وظیفه بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح داده و با ایثار جان به شرافت این حرفه مقدس اعتباری فزون‌تر بخشیده و به سوگندشان به قلم و قداست آن تا انتها وفادار ماندند.

به راستی که رشد و توسعه فرهنگی جامعه مستلزم عزم و تلاش جدی اهالی قلم و خبرنگاران در آگاهی رسانی می باشد و جامعه ای که مطبوعات و رسانه ها در آن رشد پیدا کرده باشند از نظر اجتماعی جامعه ای سالم و پویاست.

خبرنگاران راهیان وادی آگاهی ، راویان حقیقت و نیک اندیشان بلند نظر عرصه اطلاع رسانی اند و تحولی که امروز در عرصه رسانه در کشور ما در حال وقوع است، نقطه عطف بسیار مهمی است که به همت خبرنگاران پرتلاش محقق شده است و گام نهادن در وادی خبر و خبرنگاری را می توان تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، وظیفه و وجدان بیدار جامعه و قداست قلم و رسالت خبرنگار دانست .

اینجانب روز خبرنگار را به همه صاحبان اندیشه و قلم و تلاشگران عرصه اطلاع رسانی تبریک عرض می نمایم و از جهاندار جهان آفرین عزت ، سلامتی ، توفیق و سربلندی همه عزیزان این عرصه را مسئلت دارم.

جعفر احمدی
رئیس پارک علم و فناوری قزوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »