رئیس سازمان محیط زیست از غرفه نمایشگاهی واحدهای فناور پارک علم و فناوری قزوین بازدید کردند

دو شرکت “پالایش صنعت هیراب” و “آذرپژوه فرآیند ساز”  از واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری قزوین در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست تهران شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری استان قزوین، دو شرکت “پالایش صنعت هیراب” و “آذرپژوه فرآیند ساز”، از واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری قزوین در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست تهران که از تاریخ 6 الی 9 اسفند ماه 95 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال  برگزاری است، حضور یافتند.

بازدید خانم دکتر ابتکار رئیس سازمان محیط زیست از غرفه واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری و محصولات ارائه شده حوزه محیط زیست یکی از رخدادهای صورت گرفته در این نمایشگاه بود که می‌تواند در راستای بهبود خدمات زیست‌محیطی مفید و موثر باشد.

شرکت پالایش صنعت هیراب در زمینه تولید دستگاه‌های آشغال‌گیر مکانیکی فعالیت دارد و شرکت آذرپژوه فرآیند ساز در زمینه تولید دستگاه‌های سانتریفیوژ و فناوری حذف گاز دی اکسید گوگرد از گازهای حاصل از احتراق، محصولاتی را تولید می‌کند؛ بهره‌مندی از این دو محصول در کنار یکدیگر می‌تواند نقش مثبتی در راستای کاهش آلایندگی‌های زیست‌محیطی به همراه داشته باشد.

لازم به ذکر است؛ واحدهای فناور پارک علم و فناوری استان قزوین در سالن 41، غرفه 1-592 حضور دارند و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 9 الی 16 جهت بازدید از این نمایشگاه اقدام نمایند.

انتهای پیام/

زبان سایت »