دیدار معاون نوآوری و آینده پژوهی شرکت صنعتی نیرومحرکه با رئیس پارک علم و فناوری قزوین

یحیی صمدی مقدم معاون نوآوری و آینده پژوهی شرکت صنعتی نیرومحرکه عصر دوشنبه 6 تیرماه با جعفر احمدی رئیس و پرویز اسدی سرپرست معاونت پارک علم و فناوری قزوین دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، در ابتدای این دیدار یحیی صمدی مقدم، گزارشی از دستاوردهای مرکز نیرومحرکه و مرکز نوآوری و اقدامات صورت گرفته ارائه کرد و خواستار پیگیری الباقی تسهیلات مرکز از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شد.

در ادامه جعفر احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین ضمن خیر مقدم اظهار داشت: نیرومحرکه می تواند از ظرفیت‌های چشمگیر موجود در زیست بوم فناوری و نوآوری استان مانند دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور مستقر در پارک‌ علم و فناوری قزوین ،بهره ببرند.

رئیس پارک علم و فناوری قزوین ضمن استقبال از راهبردهای عملیاتی شرکت نیرومحرکه عنوان کرد: با پیگیری های حوزه معاونت فناوری پارک علم و فناوری قزوین مجوز احداث مرکز رشد نیرومحرکه را از وزارت علوم دریافت خواهیم کرد و از معاونت فناوری تقاضا دارم تا اخذ این مجوز را در اولویت کارهای خویش قرار دهند.

درپایان محمد علی احترام مدیر عامل شرکت شایگان داده الکتریک از واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری قزوین درباره استقرار و مدل همکاری شان با پارک و شرکت نیرومحرکه پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »