دیدار مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان با رئیس پارک علم و فناوری قزوین

کاوه نائینی مدیر شعب بانک مهرایران در استان عصر سه شنبه 25 مردادماه با حضور در پارک علم وفناوری قزوین با جعفر احمدی رئیس مجموعه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، جعفر احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین در این دیدار، تصریح کرد: بانک مهر با توجه به رسالت خود می تواند نقش موثری در تسهیلگری واحدهای فناور و در نتیجه توسعه علم و فناوری در استان داشته باشد و بر همین اساس پارک علم و فناوری قزوین دست یاری به سوی همه نهادهای تسهیلگر دراز می‌کند.

رییس پارک علم و فناوری با تاکید بر رسالت پارک علم و فناوری به عنوان حامی افراد صاحب ایده نوآورانه و فناورانه، خاطر نشان کرد: تعامل پارک علم و فناوری قزوین و بانک قرض‌الحسنه مهر می‌تواند بستری را برای حمایت های مالی از شرکت های دانش بنیان فراهم کند.

در ادامه این دیدار کاوه نائینی مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در قزوین، گفت: بانک قرض الحسنه مهر همواره حامی کسب و کارهای نوپای متکی بر دانش، نوآوری و فناوری بوده است.

وی در ادامه، گفت: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران سعی کرده تا وام‌های قرض‌الحسنه‌ای در راستای رونق کسب‌وکارهای داخلی و البته توسعه پایدار اقتصادی در سطح کلان  ارائه نماید و برای رسیدن به این هدف، حمایت از صنایع دانش‌بنیان و متکی به فناروی بالا به‌طور خاص مد نظر ما خواهد بود.

مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان قزوین، با اشاره به اهمیت تعامل نزدیک بانک و پارک، افزود: آینده توسعه در گرو حمایت از ایده‌های نوآورانه و فناورانه نسل آینده‌ساز است و پارک علم و فناوری به عنوان هسته اصلی این گونه فعالیت‌ها، با همکاری بانک مهر می‌توانند زمینه‌ساز توسعه باشند.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »