دیدار مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان با رئیس پارک علم و فناوری قزوین

حجت الاسلام سید مصطفی مجیدی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان صبح امروز در راستای تعامل و استفاده از ظرفیت های 2 مجموعه با جعفر احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، حجت الاسلام سید مصطفی مجیدی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان و هیات همراه جهت آشنایی با فناوری های نو و دانش بنیان مستقر در مجموعه، با جعفر احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین دیدار کردند.

جعفر احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین در این نشست ضمن اظهار خرسندی از این دیدار صمیمانه، اظهار داشت: یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد دانش بنیان، تقویت و حمایت از آن می‌باشد، چرا که امروزه اقتصاد دنیا بر پایه اقتصاد دانش‌بنیان استوار است و لازم است ما نیز به این موضوع با توجه به شرایط خاص منطقه، نگاه ویژه‌ای داشته باشیم.

وی با اشاره به پتانسیل و ظرفیت بالای علم و فناوری موجود در استان و معرفی آن به عنوان یکی از قطب‌های علم و فناوری کشور افزود: اقتصادی که بر اساس فناوری باشد سودآورتر خواهد بود و مسیری که اقتصاد کشور را رو به جلو می برد، حوزه اقتصاد دانش‌بنیان است.

رئیس پارک علم و فناوری قزوین تصریح کرد: یکی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب این است که اشتغال در حوزه فناوری بهترین اشتغال است. امروز اگر ما بتوانیم در حوزه علم و فناوری سرمایه‌گذاری نماییم بی شک بیش از هر زمان دیگر می‌توانیم در تولید و اشتغال رشد قابل توجهی داشته باشیم.

احمدی با تاکید بر ایجاد زمینه مناسب جهت ورود اوقاف به مجموعه پارک علم و فناوری، تصریح کرد: ما باید در صدد ایجاد راه‌های مناسب جهت گسترش همکاری باشیم تا متولیان حوزه اوقاف به بهترین وجه ممکن بتوانند به حوزه علم و فناوری ورود نمایند.

 وی با تاکید بر جهت‌دهی خیرین در مسیر  امور خیریه دانش بنیان، افزود: خیرین مدرسه ساز و نظایر آن باید به حوزه فناوری ورود کنند، مسلما برای هدایت خیرین به حوزه علم و فناوری نیازمند یک برنامه مدون هستیم که با ایجاد یک اتاق فکر مشترک با حضور نمایندگانی از پارک علم و فناوری قزوین، اداره کل اوقاف استان و خیرین می‌توان به این امر رسیدگی نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »