دیدار رئیس پارک علم و فناوری قزوین با مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین

جعفر احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین صبح امروز 11 دیماه با عزیزاله عباسپور مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین در خصوص اجرای ماده 11 قانون جهش تولید دانش بنیان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم وفناوری قزوین، به منظور ایجاد هم افزایی و نظم بخشیدن به مقررات مالیات شرکت های فناور و دانش بنیان مستقر در  پارک علم و فناوری قزوین صبح امروز جلسه ای با حضور جعفر احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین، عزیزاله عباسپور مدیرکل و مهدی طاهرخانی معاون امور مالیاتی استان قزوین و محسن شیر محمدی مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری استان قزوین در اداره کل امور مالیاتی استان قزوین برگزار شد.

در این جلسه آیین نامه اجرایی بند “ت” ماده 11 قانون جهش تولید دانش بنیان و تعداد شرکت هایی که مطابق این آیین نامه امکان سرمایه گذاری دارند مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین مقرر گردید مصادیق سرمایه گذاری از طرف دبیرخانه شورا مورد پیگیری قرار گیرد و در صورت سرمایه گذاری مطابق این آیین نامه مشمول اعتبار مالیاتی شوند.

گفتنی است بند ت ماده ۱۱ قانون جهش تولید دانش بنیان باهدف حمایت از تعمیق فناوری و استفاده حداکثری از توان شرکتهای دانش بنیان است و مطابق این آیین نامه بر اساس موارد مطرح شده اعتبار مالیاتی با قابلیت انتقال به سنوات آتی به شرکتها و موسسات متقاضی اعطا شده و به همین میزان از مالیات قطعی شده سال تخصیص سرمایه مذکور یا سالهای بعد کسر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »