دومین نشست بانوان کارآفرین پارک علم و فناوری قزوین برگزار شد

با حضور رئیس هیئت مدیره کانون زنان اتاق بازرگانی،صنایع و معادن و جمعی از بانوان شاغل در پارک علم و فناوری قزوین دومین نشست بانوان کارآفرین برگزار شدبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری قزوین، در ابتدای این برنامه سرکار خانم دکتر غفوری رئیس هیئت مدیره کانون زنان اتاق بازرگانی و سرکار خانم حسن نایبی مشاور امور بانوان شرکت شهرک های صنعتی استان از واحدهای فناوری که بانوان در آن مشغول به فعالیت هستند بازدید به عمل آوردند.

طی این بازدید هر یک از واحدهای فناور به معرفی محصولات خود پرداختند و مقرر گردید تا معرفی محصولات آنان از طریق سرکار خانم دکتر غفوری به سازمان های مربوطه انجام گیرد.

در ادامه بازدید، نشست تخصصی با  موضوع بررسی مشکلات و موانع کارآفرینی در حوزه بانوان در سالن جلسات شهید سیاهپوش برگزار گردید.

در این جلسه مدیر اداری و مالی پارک علم وفناوری توضیحاتی در زمینه فعالیت های پارک علم و فناوری ارائه نمودند و مشکلات مربوط به بانوان در زمینه های تولید، خدمات و معرفی محصولاتشان را مطرح کردند که مقرر شد با هم افزایی بین پارک علم و فناوری استان، اتاق بازرگانی و شرکت شهرک های صنعتی استان در راستای تقویت فن بازار، و رفع موانع اقدام گردد.

ایشان راه اندازی کانون های خلاقیت و شکوفایی و استفاده از اساتید مجرب در جهت ترویج فرهنگ خلاقیت و نوآوری را از دیگر راهکارهای تقویت کارآفرینی در حوزه بانوان دانستند.

 سرکار خانم قلی پور مشاور امور بانوان پارک علم وفناوری قزوین، برگزاری رویدادهای استارتاپی و جشنواره های تخصصی را در راستای تقویت فعالیت های بانوان کارآفرین استان مطرح نمودند.

 سرکار خانم غفوری رئیس هیئت مدیره کانون زنان اتاق بازرگانی،صنایع و معادن استان، با اشاره به راه اندازی فن بازار استان قزوین در شهرک صنعتی کاسپین، وجود این موارد را ظرفیت های مناسبی در جهت توسعه فعالیت های کارآفرینی بانوان دانستند که از پارک علم وفناوری انتظار می رود اطلاعات محصولات و واحدهای فناور را جهت نمایش در فن بازار به کانون زنان کارآفرین اعلام نمایدتا برنامه ریزی های لازم جهت برگزاری تورهای صنعتی با همکاری شرکت شهرک های صنعتی صورت پذیرد.

زبان سایت »