دوره آموزشی کارآفرینی در پارک علم و فناوری قزوین برگزار شد

توجه به الگوهای موفق در حوزه کارآفرینی، برای ارتقای توان کارآفرینان مستقر در پارک علم و فناوری قزوین مورد توجه قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری استان قزوین، دوره آموزشی کارآفرینی با محوریت آموزش و تبیین اهداف برجسته کارآفرینان موفق در سالن جلسات شهید سیاهپوش پارک علم و فناوری استان قزوین برگزار شد.

این دوره آموزشی که با تدریس دکتر فریدونی سرپرست مرکز رشد پارک علم و فناوری استان قزوین همراه بود، در راستای ارتقای توان ایده‌پردازان و کارآفرینان مستقر در مراکز رشد صورت گرفت تا مدیران و کارکنان واحدهای فناور ضمن بهره‌مندی از مبانی علمی حوزه کارآفرینی در زمینه انتخاب فعالیت‌های اجرایی و انجام اقدامات مختلف، برنامه‌ریزی صحیح و مناسبی داشته باشند.

دکتر فریدونی با اشاره به ویژگی‌های کارآفرینان موفق و الگوهای کارآمد اجرایی در این عرصه، توجه مدیران واحدهای فناور به نکات علمی در حوزه کارآفرینی را یک اصل دانستند و ادامه دادند: تنها با شناخت و به کارگیری این نکات می‌توان یک کسب و کار موفق را انتظار داشت؛ البته هر کدام از واحدهای فناور لازم است متناسب با شرایط خود در هر زمان، تصمیمات ویژه‌ای بگیرند.

انتهای پیام/

زبان سایت »