حمایت از شرکت های دانش بنیان از اولویت های امور مالیاتی قزوین است

مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین گفت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و شعار سال حمایت از شرکت های دانش بنیان در اولویت قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین؛ نشست تخصصی شورای هماهنگی واحدهای تابعه وزارت اقتصادی و دارایی استان با پارک علم و فناوری قزوین با هدف تبیین ظرفیت ها و مشوق های قانونی در حمایت از شرکت های دانش بنیان روز چهارشنبه در پارک علم و فناوری قزوین برگزار شد.

در این نشست که میثم پیله فروش معاون اقتصادی استانداری، خلیلی خواه مدیرکل امور اقتصادی و دارایی، احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین، عباسپور مدیرکل امور مالیاتی، نیک روشت مدیرکل گمرک، معدنی رئیس شورای هماهنگی بانکها، حیدری مدیر جمع آوری و فروش اموال تملیکی، چگینی رئیس شورای هماهنگی بیمه های استان و جمعی از شرکت های دانش بنیان حضور داشتند پس از طرح چالش ها و موانع پیش روی شرکت های دانش بنیان راهکارهای حل آنها و رفع موانع با حضور مدیران دستگاههای اجرایی بررسی شد.

عزیزالله عباسپور در این نشست اظهارداشت: حمایت از شرکت‌های دانش بنیان از برنامه مهم اداره کل امور مالیاتی استان قزوین تا در راستای تحقق شعار سال گام برداریم.

مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین از آمادگی این اداره کل برای حمایت از شرکت های دانش بنیان خبر داد و گفت: مجموعه کارشناسان و همکاران اداره کل امور مالیاتی استان آمادگی کامل دارند تا با شرکت های دانش بنیان همکاری کنند تا زمینه برخورداری آنها از تسهیلات و مشوق های مالیاتی مهیا شود.

عباسپور تصریح کرد: با تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از تولید دانش بنیان ما نیز در این اداره نگاه تعاملی داریم و با استفاده از ظرفیت های قانونی، تلاش می کنیم تا واحد های تولیدی و خدماتی استان با تمام توان و کمترین دغدغه در خدمت اشتغال و تولید استان باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »