حضور شرکت گسترش زیست فناوری آوین در نمایشگاه Inotex و فینال رقابت های InotexPitch2021

تیم آوین به عنوان پنجمین طرح برتر کشور در نمایشگاه Inotexpitch2021 شناخته شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، در روز اول آمار بازدیدها معمولی بود و با حضور سورنا ستاری و محمدباقر قالیباف ادامه پیدا کرد.

این روز با برگزاری جلسه سرمایه گذاری با شرکت آمن کپیتال خاتمه یافت. در دومین روز نیز آمار بازدیدها بهتر شد و به 100 نفر رسید. به موازات نمایشگاه، جلسات با سرمایه گذاران دیگری از جمله Tarvenn Ventures، گروه سرمایه گذاری لیان، صندوق کریمه قم و شتابدهنده هاب شیراز پیگیری شد.

در روز سوم، پیرو جلسه­ مشترکی که پارک فناوری پردیس با حضور مدیر کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت و به همراهی مدیران آن مجموعه ترتیب داده بود، حاضر شدیم و مباحث مفیدی در ارتباط با روال اخذ مجوزها و نمایشگاه تخصصی و دائمی تجهیزات پزشکی در پارک فناوری پردیس مطرح شد.

در ادامه پیرو توافقات قبلی با صندوق توسعه فناوری­های نوین، در محل آن صندوق حاضر شدیم و در مذاکرات سرمایه­ گذاری پیشرفت خوبی حاصل شد.

این رقابت ­ها با حضور 200 تیم در کشور و به میزبانی استان­های مختلف برگزار شد و در نهایت 12 تیم به فینال راه یافتند. در مجموع تیم آوین به عنوان پنجمین طرح برتر کشور در Inotexpitch2021 شناخته شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »