جشنواره تجلیل از کارآفرینان در حوزه کسب و کارهای خرد و کوچک در پارک علم و فناوری قزوین برگزار شد

تعدادی از کارآفرینان استان با حضور در پارک علم و فناوری قزوین مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری استان قزوین، با حضور تعدادی از کارآفرینان منتخب از شهرستان‌های مختلف استان قزوین، جشنواره “تجلیل از کارآفرینان در حوزه کسب و کارهای خرد و کوچک” در سالن اجتماعات شهید رجایی پارک علم و فناوری قزوین برگزار شد.

دکتر همتی استاندار قزوین در جشنواره تجلیل از کارآفرینان در حوزه کسب و کارهای خرد و کوچک، فعالیت‌های کارآفرینی را زمینه‌ساز توسعه توان اقتصادی جامعه و تعیین‌کننده در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی دانستند و خاطرنشان کردند: برنامه‌های متنوعی باید برای رفع نیازهای کارآفرینان در استان قزوین صورت گیرد.

مهندس تیموری مدیر صندوق کارآفرینی امید در استان قزوین نیز در بخشی از این جشنواره، ارتقای روزافزون خدمات قابل ارائه به کارآفرینان با هدف ایجاد رضایت‌مندی در بین فعالان اقتصادی استان را جزو رسالت و برنامه‌های پیش روی صندوق کارآفرینی امید مطرح کردند.

نماینده صنایع الکتریک البرز توانا نیز در جشنواره تجلیل از کارآفرینان در حوزه کسب و کارهای خرد و کوچک به عنوان یکی از واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری استان قزوین ضمن تبیین خدمات مورد نیاز کارآفرینان، بیان کردند: توجه به نیاز افراد جویای کار، اهمیت فراوانی دارد و صنایع الکترونیک البرز توانا به عنوان یکی از واحدهای زیرمجموعه کانون معلولان توانا با تلاش مستمر نسبت به جذب جوانان نخبه و معلول، خدمات فراوانی را ارائه کرده است.

لازم به ذکر است؛ دکتر همتی استاندار قزوین، دکتر گرجی رئیس پارک علم و فناوری، مهندس تیموری مدیر صندوق کارآفرینی امید، دکتر فریدونی سرپرست مرکز رشد جامع، مهندس خانپور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی و تعدادی دیگر از مسئولان استان در این جشنواره حضور داشتند.

انتهای پیام/

زبان سایت »