تولید سیستم کنترلی مشعل های کوره ها برای نخستین بار در کشور

شرکت دانش بنیان مپسام از واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری قزوین برای نخستین بار در کشورموفق به ساخت وتولید سیستم کنترلی مشعل های کوره ها مطابق با استاندارهای روز دنیا شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم وفناوری قزوین، این محصول  تکنولوژی و ساخت شرکت مطرح  Hans Hennig  آلمانی می باشد و با توجه به مشکلات تحریم و عدم تامین آن و اخلال در مشعل های کوره کارخانه گندله سازی ،مهندسی معکوس آن سال پیش آغاز گردید و طی این پروسه ،برد کنترلی طبق الگوریتم پیچیده دوازده گانه فرآیند های ایمنی استانداردهای اروپایی طراحی گردیده و هم اکنون در کارخانه گندله سازی شرکت صنعتی و معدنی گل گهر  در حال کار می باشد.

از جمله ویژگی های این محصول می توان به دارای دو پردازنده مجزا با برنامه های منحصر به فرد، دقیق و تکرار پذیر، توانایی عملکرد درشرایط صنعتی و محیط هایی با دمای بلا و گرد و غبار  زیاد، قابلیت اتصال سنسور شناسایی شعله و سایر امکانات جانبی، عیب یابی خودکار واعلام خرابی توسط برد اشاره کرد.

با دست یابی به دانش فنی طراحی این محصول، شرکت مپسام توانایی ساخت وتولید محصولات مشابه در صنایع مختلف همچون سیمان، شیشه و مس را دارد.

شرکت دانش بنیان مپسام در زمینه طراحی ، تحلیل ، مشاوره ، ساخت و مهندسی معکوس قطعات و تجهیزات پیشرفته صنعتی و معدنی فعالیت میکند ، این شرکت با چشم انداز تجهیز ، ساخت و ارتقای سطح دسترسی صنعت و معدن کشور به کالا ها و خدمات تخصصی این حوزه ، در سال ۹۵ تاسیس شد و فعالیت خود را آغاز نمود ، در حال حاضر شرکت در سه حوضه قطعات و تجهیزات ماشین آلات سنگین ، سیستم های اندازه گیری و ابزار دقیق و تجهیزات صنعتی در حال فعالیت میباشد و به همت مهندسان نخبه در زمینه های مختلف ، توفیقات ارزشمندی در زمینه طراحی و ساخت محصولات پیشرفته مطابق با استاندارد های روز دنیا ، کسب نموده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »