توسط واحدهای فناور مستقر در پارک قزوین صورت گرفت:اهدای 5000 بطری محلول ضدعفونی و تعدادی تب سنج غیر تماسی به مردم زلزله زده شهر سی سخت

واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری قزوین 5000 بطری محلول ضدعفونی کننده و تعدادی تب سنج غیرتماسی را به مردم زلزله زده شهر سی سخت اهدا کردند.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، زلزله اخیر شهر سی سخت موجب وارد آمدن خسارات مالی فراوانی بر مردم محروم و فهیم شهرستان دنا و تعدادی از روستاهای این مناطق گردیده است، ضمن همراهی، همبستگی و همدردی با این مردم مصیبت زده‌ ،در این روزهای سرد و کرونایی کمک رسانی و حمایت همه جانبه را می طلبد.

اکنون با دستان پر از مهر و ‌یاری تعدادی از واحد های فناور مستقر در پارک علم و فناوری قزوین تعداد 5000بطری محلول ضدعفونی کننده و تعدادی تب سنج غیر تماسی به مردم زلزله زده شهرستان سی سخت اهدا گردید.

بلاشک این همکاری و همدلی برگرفته از شریعت و فرهنگ غنی ایران اسلامی است که ثمرات آن علاوه بر اجر معنوی و اخروی، ثمرات دنیوی را به همراه خواهد داشت که موجب تقویت روحیه‌ی  نوع دوستی و همگرایی بین ایرانیان و این مصیبت زدگان مظلوم و باعث تسکین  شهروندان خسران دیده  و مرهمی بر درد های آنان خواهد شد.

زلزله ای به بزرگی ۵.۶ ریشتر ساعت ۲۲ و پنج دقیقه و ۳۴ ثانیه چهارشنبه شب ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۹ شهر سی ‌سخت مرکز شهرستان دنا را لرزاند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »