توجه به پردیس های سلامت در اولویت قرار گیرد

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: توجه به پردیس های سلامت در استان در اولویت قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، نشست مجمع نمایندگان استان قزوین با رئیس پارک علم و فناوری قزوین روز پنجشنبه در محل پارک برگزار شد.

در این نشست که لطف الله سیاهکلی و فاطمه محمدبیگی نمایندگان قزوین در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتتد جعفر احمدی رئیس پارک گزارشی از اقدامات انجام شده در پارک علم و فناوری و برنامه های آتی ارائه کرد.

فاطمه محمد بیگی در این نشست گفت:  استان قزوین با ظرفیت های خوب صنعتی و کشاورزی می تواند پایه صنعت نوآوری در کشور باشد و با اجرای طرح های نوآورانه گامی به جلو بردارد.

وی اضافه کرد: دوران تحمیل صنعت بر استان سپری شده و باید توجه به صیانت از محیط زیست و کاهش آلودگی در اولویت قرار گیرد و به جای توسعه واحدهای معدنی ، دنبال صنایع های تک باشیم.

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: شهرستان آبیک با قرار گرفتن در مسیر محورهای مواصلاتی مهم استان و نزدیکی به تهران مکان مناسبی برای توسعه طرح های فنآوری است.

محمدبیگی یادآورشد: هدف ما توسعه فعالیت های فنآورانه در آبیک است و کمک می کنیم تا ایجاد پردیس علمی در این شهر بسرعت عملیاتی شود.

وی گفت: استان قزوین امروز از جایگاه بسیار شاخصی در صنعت و کشاورزی برخوردار است و باید در استقرار صنایع جدید با سخت گیری بهترین ها را انتخاب کند و اجازه فعالیتهای صنایع آب بر و غیر مدرن را ندهد.

این نماینده اضافه کرد: افتتاح خانه خلاق در قزوین از کارهای خوبی است که می تواند توسعه یابد و پیشنهاد می شود زمینه حضور دانش آموزان در پارک های علم و فنآوری را مهیا کنید تا آینده سازان با این مراکز علمی بیشتر آشنا شوند.

وی توجه به حوزه سلامت و ایجاد پردیس های سلامت در استان را مهم دانست وخواستار توجه بیشتر به آنها شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »