تقدیر از روابط عمومی پارک علم وفناوری قزوین در همایش روابط عمومی های استان قزوین

مراسم بزرگداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی با حضور  علیرضا آشناگر معاون سیاسی، امنیتی استاندار قزوین، جمعی از مدیران کل استانی و مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین المللی استان قزوین،علیرضا آشناگر در همایش روابط عمومی های استان قزوین که به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد، افزود: تعاریف مختلفی از این حوزه ارائه شده که وجه مشترک همه آنها در دانشی است که به وسیله آن سازمان آگاهانه تلاش می کند به مسئولیت اجتماعی خود برای ایجاد تفاهم و جلب مشارکت عمل کند.

وی اضافه کرد: مردم و مخاطبان، روابط عمومی ها را منبع پیام دانسته و این مرجعیت آنها به شکلی است که باید به صورت مستمر و مطلوب به مردم انعکاس داده شود. آشناگر با بیان اینکه روابط عمومی ها به عنوان مدافع سازمان متبوع، هیچگاه نباید نواقص سازمانی را مطرح کنند، اضافه کرد: این حوزه به عنوان حلقه واسط مردم و سازمان باید مسایل شهروندان را مطرح و بازخورد اقدامات انجام شده را نیز به عنوان مشاوری امین منعکس کند. به گفته وی، آفتی که روابط عمومی های ما را تهدید کرده و آنها را از نقش مشاور امین مردم خارج می کند، تلاش آنها در مدح مدیران سازمانی است که این مساله موجب دلزدگی آحاد جامعه می شود.

آشناگر اضافه کرد: امروز در بسیاری از کانال های رسمی سازمان ها و شبکه های اجتماعی مشاهده می کنیم روابط عمومی ها بیش از پیام و خبر، تصاویر مدیران خود را منتشر می کنند در حالیکه مردم در عصر ارتباطات دیگر نیازی به چهره پردازی نداشته و تنها به دنبال خدمات صادقانه دستگاه ها هستند.

در ابتدای این همایش از تلاش یکساله مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان تقدیر به عمل آمد.
زبان سایت »