تفاهم‌نامه میان پارک علم و فناوری قزوین و شرکت صنعتی سینا شیشه منعقد شد

توان متخصصان پارک علم و فناوری قزوین برای رفع نیازهای شرکت‌های صنعتی استفاده می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌المللل پارک علم و فناوری استان قزوین، با توجه به رسالت پارک در توسعه شبکه ارتباطی خود با صنایع مختلف استان و در راستای توسعه روابط بین فناوران و شرکت‌های صنعتی، تفاهم‌نامه همکاری بین پارک علم و فناوری استان قزوین و شرکت سینا شیشه منعقد شد.

مهمترین مفاد تفاهم‌نامه  منعقد شده بین پارک علم و فناوری استان قزوین و شرکت صنعتی سینا شیشه شامل ارجاع مشکلات فنی موجود در شرکت (از جمله مشکلات خط تولید، مشکلات توسعه و ایجاد محصولات جدید) به واحدهای فناور پارک در حد مقدورات و استفاده از پتانسیل‌های مختلف واحدهای مستقر در پارک علم و فناوری برای پیشبرد اهداف شرکت است.

معرفی فناوران توانمند پارک علم و فناوری به شرکت سینا شیشه برای تولید انبوه و تجاری فناوری و نوآوری ایجاد شده براساس نیازهای اعلام شده شرکت و پیگیری اولویت‌دار فعالیت‌های فناورانه ارسالی از سوی شرکت سینا شیشه نیز بخشی از مفاد تفاهم‌نامه یاد شده را به خود اختصاص می‌دهد.

علاوه بر این، ارائه مشاوره در خصوص نحوه دریافت مجوز دانش‌بنیانی و نحوه استفاده از تسهیلات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز یکی از موضوعات مورد تفاهم پارک علم و فناوری و شرکت شینا شیشه بوده است.

این تفاهم نامه در راستای اتصال صنعت و دانشگاه، علاوه بر استفاده از دانش فنی به روز و توانمندی‌های گسترده واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری، این امکان را به واحد صنعتی سینا شیشه می‌دهد که در راستای رفع نیازهای خود از تخصص نخبگان ایرانی بهره گرفته و گامی موثر در زمینه بهبود خدمات و محصولات خود بردارند.

انتهای پیام/

زبان سایت »