بیست و یکمین جلسه شورای پارک علم و فناوری قزوین برگزار شد

بیست و یکمین جلسه شورای  پارک علم و فناوری در روز دوشنبه در سالن شهید سیاهپوش برگزار گردید.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری قزوین، در ابتدای این جلسه  مهندس حبیبوند از شرکت تام اوکوموتیو آریا به ارائه گزارش عملکرد، معرفی محصولات و بیان مشکلات شرکت پرداختند و انجام اقداماتی نظیر طراحی و نمونه سازی محصولات جدید، بهینه سازی محصولات موجود، انجام مطالعات پایه‌ای مطابق با نیازمندی‌های کارفرمایان، پیاده‌سازی استانداردهای روز دنیا در خطوط تولید کارخانجات و خدمات مهندسی را از جمله اقدامات واحد تحقیق و توسعه شرکت که در پارک علم و فناوری مستقر می باشند اعلام نمودند.

در ادامه این جلسه، درخواست پذیرش شرکت زرین ریز سامانه های الکترونیکی در بخش موسسات مورد بررسی قرار گرفت. آقای مهندس پورقناد به معرفی شرکت و ظرفیتهای موجود در آن به منظور ورود به بخش موسسات پرداخته و ظرفیتهای توسعه ای شرکت را معرفی نمودند. ایشان همچنین مواردی نظیر ایجاد هم افزایی بیشتر با سایر شرکت ها جهت  انجام مگا پروژه ها، بهره برداری از فرصت های خاص در پارک علم وفناوری، متصل شدن به بازار های خاص ، استفاده از اطلاعات خاص، امید به استفاده از برخی حمایت ها و لذت حضور در فضای فرا شرکتی را از جمله انگیزه های شرکت جهت حضور در پارک علم و فناوری اعلام نمودند. اعضا پس از بحث و تبادل نظر به اتفاق آرا با پذیرش شرکت در بخش موسسات موافقت نمودند.

در ادامه وضعیت شرکتهای غیرفعال بخش موسسات مورد بررسی قرار گرفت و خروج شرکتهای البرز پوشال، ماشین سازی نیرو محرکه و سامانه های کنترل دقیق از پارک علم و فناوری به اتفاق آرا تصویب گردید.

زبان سایت »