بیست و یکمین جلسه شورای هماهنگی مراکز رشد استان برگزار شد

بیست و یکمین جلسه شورای هماهنگی مراکز رشد استان در سالن شهید سیاهپوش پارک علم و فناوری قزوین برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری قزوین، در این جلسه که با حضور رئیس پارک علم وفناوری قزوین،  مدیران مراکز رشد پارک علم و فناوری، دانشگاه بین المللی امام خمینی، دانشگاه آزاد قزوین، دانشگاه آزاد تاکستان، دانشگاه علوم پزشکی و مرکز تحقیقات کشاورزی برگزار گردید، اعضا به بحث و تبادل نظر در خصوص موارد زیر پرداختند.
  • برنامه زمانبندی جهت برگزاری جشنواره ایده برتر استان ارائه و مقرر گردید تا اوایل آبان معرفی ایده های برتر مرحله اول صورت پذیرد. همچنین مکاتبات لازم و ارسال فراخوانها توسط پارک علم و فناوری به عنوان دبیرخانه جشنواره در دهه اول مهر ماه صورت پذیرد.
  • در خصوص نمایشگاه هفته پژوهش، اعضا به بیان مشکلات و نقاط ضعف نمایشگاه در سالهای گذشته پرداختند و پیشنهاد دادند مشکلات و نقاط ضعف در مراجع مربوطه از جمله کارگروه آموزش و پژوهش استان انعکاس یابد.
  • درادامه آقای دکتر گرجی از برگزاری دوره آموزشی منطقه ای توسط پارک علم و فناوری طی ماه آتی خبر دادند و مقرر گردید مدیران مراکز رشد همکاری لازم را در برگزاری هر چه باشکوهتر برنامه با پارک داشته باشند.
در ادامه گزارشی از برگزاری دوره های آموزشی طبق تقویم آموزشی پارک و همچنین برگزاری دوره های آموزشی به طور مشترک توسط پارک علم و فناوری و اتاق بازرگانی ارائه گردید. با توجه به محتوای دوره ها که در راستای توانمندسازی پرسنل شاغل در واحدهای فناور می باشد، مقرر گردید مدیران مراکز رشد زمینه های لازم به منظور اطلاع رسانی مطلوب و بهره مندی بیشتر اعضای واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد خود را از این دوره ها فراهم نمایند.
زبان سایت »