بیست و چهارمین جلسه شورای مرکز رشد پارک علم و فناوری قزوین برگزار شد

سه شرکت متقاضی برای ورود به پارک علم و فناوری قزوین در دوره رشد واحدهای فناور مورد پذیرش قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری استان قزوین، بیست و چهارمین جلسه شورای مرکز رشد پارک علم و فناوری استان قزوین و نخستین جلسه آن در سال 96 با حضور اعضای این شورا در سالن جلسات شهید سیاهپوش پارک علم و فناوری استان قزوین برگزار شد.

در ابتدی نشست اعضای شورای مرکز رشد پارک علم و فناوری استان قزوین، خانم مهندس نیکونژاد گزارشی از عملکرد کمیته پذیرش از ابتدای سال 96 تا کنون ارائه نمودند تا اعضای حاضر در جریان روند امور اجرایی کمیته پذیرش قرار گیرند.

بررسی و تایید درخواست پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش به تعدادی از شرکتهای مستقر در دوره رشد نیز بخش دیگری از نشست یاد شده را به خود اختصاص داد که می‌تواند موجب پیشرفت برخی اولویت‌های واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری شود.

اعضای حاضر در شورای مرکز رشد پارک علم و فناوری استان قزوین ضمن بررسی درخواست پذیرش شرکت‌های متقاضی برای حضور در پارک علم و فناوری، موافقت نمودند شرکت بسپار شیمی علم و صنعت با توجه به اتمام دوره رشد مقدماتی در دوره رشد واحدهای فناور مورد پذیرش قرار گیرد و شرکت‌های “دیبا تجارت خاورمیانه” و “صنایع بتن پیش‌تنیده ایرانیان” به صورت مستقیم وارد دوره رشد شوند.

انتهای پیام/

زبان سایت »