بیست و دومین نشست اعضای شورای مرکز رشد جامع قزوین برگزار شد

مجوز پرداخت تسهیلات و درخواست تعدادی از واحدهای فناور برای حضور در دوره رشد بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری استان قزوین، بیست و دومین نشست اعضای شورای مرکز رشد جامع قزوین در پارک علم و فناوری استان برگزار شد و درخواست تعدادی از واحدهای فناور برای حضور در دوره رشد یا تمدید فعالیت آن‌ها در مرحل رشد، مورد بررسی قرار گرفت.

در ابتدای این نشست، گزارشی از کمیته بررسی طرح‌ها و ایده‌ها ارائه شد و پس از آن اعضای حاضر در بیست و دومین نشست شورای مرکز رشد پارک علم و فناوری قزوین در خصوص مجوز پرداخت تسهیلات به واحدهای فناور موافقت کردند تسهیلات قابل ارائه از ابتدای سال 95 تا سقف 80 میلیون ریال به کمیته بررسی طرح‌ها واگذار شود.

در بخش دیگری از بیست و دومین نشست اعضای شورای مرکز رشد پارک علم و فناوری قزوین درخواست تعدادی از واحدهای فناور برای انتقال از دوره رشد مقدماتی به دوره رشد یا تمدید حضور آن‌ها در دوره رشد مورد بررسی قرار گرفت.

حضور شرکت‌های “نگین آسمان آرای بیستون” و “سولار اترنتیو انرژی کیش” برای مدت یک سال دیگر در مرکز رشد واحدهای فناور تمدید شد؛ همچنین شرکت‌های “پترو کیمیا ویژن” و “صنایع شیمیایی پوشش عمران شیمی” برای مدت 2 سال در مرکز رشد پارک علم و فناوری قزوین و شرکت “سرافراز آرین جهان آراد” برای مدت دو سال در مرکز رشد موسسه آموزش عالی غیاث‌الدین جمشید کاشانی شهرستان آبیک مستقر می‌شوند.

انتهای پیام/

زبان سایت »