برگزاری مراسم گرامیداشت روز کارمند

در دومین روز از هفته دولت به مناسبت گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت ، از کارمندان نمونه در پارک علم و فناوری قزوین تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری قزوین، دکتر یوسف گرجی رئیس پارک علم و فناوری قزوین در مراسم تجلیل از کارمندان نمونه، با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: مجموعه پارک علم و فناوری قزوین تا کنون حرکت رو به رشد و قابل توجه ای داشته و در حوزه های مختلف موفقیت هایی را به دست آورده است.
ایشان با بیان اینکه وجود کم و کاستی در تمامی دستگاه های اجرای اجتناب ناپذیر است، گفت: مجموعه پارک علم و فناوری قزوین بر اساس برنامه های راهبردی و اجرایی تدوین شده به سمت تحقق اهداف مد نظر با قوت پیش می رود.
در ادامه  مدیر اداری و مالی پارک علم و فناوری نیز به بیان نکاتی در زمینه شاخصه های یک کارمند نمونه پرداختند و افزودند: تمامی کارمندان پارک علم و فناوری قزوین شاخصه های یک کارمند نمونه را دارند و افرادی که امروز در این مراسم از آنها تجلیل می‌شود صرفا نمونه‌هایی از یک کارمند نمونه می باشند.
گفتنی است در پایان این مراسم از آقایان محسن باقری، مهدی ملایی و خانم بهاره حیدری به عنوان کارمند نمونه  و خانم فضه الزهرا عبدالرزاقی به عنوان کارمند نمونه در حوزه عفاف و حجاب تقدیر به عمل آمد.
زبان سایت »