برگزاری شانزدهمین نشست شورای پارک علم و فناوری

وب سایت جدید پارک علم وفناوری استان قزوین در شانزدهمین جلسه شورای پارک رونمایی شد.


به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری استان قزوین، شانزدهمین جلسه شورای پارک علم و فناوری با حضور اعضاء  در سالن جلسات شهید سیاهپوش پارک برگزار شد.

در ابتدای نشست، دکتر گرجی رئیس پارک علم و فناوری استان قزوین در خصوص اقدامات صورت گرفته از زمان برگزاری پانزدهمین نشست شورای پارک، توضیحاتی را برای اعضای حاضر در جلسه مطرح کردند. ایشان با اشاره به مصوبات سفر ریاست محترم جمهور به استان در خصوص تخصیص بودجه عمرانی روند اجرای پاین پروژه ها را مناسب ارزیابی  کردند.

در ادامه مهندس پیله‌ور مدیر روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری استان قزوین با اشاره به طراحی وب سایت جدید پارک علم وفناوری استان قزوین ضمن تشریح ویژگی‌های در نظر گرفته شده در سایت، هدف از این اقدام را یکپارچه کردن شیوه اطلاع رسانی و ارائه متمرکز خدمات الکترونیک دانستند. ایشان با اشاره به اینکه این سایت به عنوان پایگاه اصلی علم وفناوری استان در نظر گرفته شده است  بیان داشتند به زودی اطلاعات سایر مراکز رشد و اخبار حوزه فناوری استان نیز در سایت ارائه خواهد شد.

در بخش دیگری از شانزدهمین نشست اعضای شورای پارک علم و فناوری استان دکتر فریدونی سرپرست مرکز رشد جامع قزوین، گزارش عملکرد فعالیت‌های پارک را در حوزه‌های عمرانی، فناوری  برای حاضران در جلسه مطرح کردند.

بررسی تغییر وضعیت  شرکت‌های مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور جهت ورود به پارک علم و فناوری استان قزوین دستور دیگر جلسه شانزدهم بود.

اعضای شورا با تغییر وضعیت واحدهای فناور “بهره‌ور ماشین البرز” و “نانو دانش کاسپین” موافقت کردند.

لازم به ذکر است آقایان دکتر گرجی رئیس پارک علم و فناوری استان، دکتر نائینی رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی رحمه‌ا… علیه، دکتر فریدونی سرپرست مرکز رشد واحدهای فناور، مهندس درافشانی مشاور استاندار، جناب آقای آبفروش پورفرد مدیر اداری و مالی پارک علم و فناوری، دکتر افشار رئیس بنیاد نخبگان استان و سرکار خانم نجف‌آبادی سرپرست امور موسسات پارک در این جلسه حضور داشتند.

انتهای پیام/

زبان سایت »