برپایی غرفه‌ دستاوردهای پارک علم و فناوری قزوین در مسیر راهپیمایی ۲۲بهمن

غرفه‌ بزرگ دستاوردهای پارک علم و فناوری قزوین صبح امروز در مسیر راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن جهت نمایش و بازدید هم استانی های قزوینی برپا شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، همزمان با فرا رسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، غرفه بزرگ دستاوردهای پارک علم و فناوری قزوین در مسیر راهپیمایی پرشکوه یوم الله ۲۲ بهمن با حضور جعفر احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین و جمعی از همکاران ستادی مجموعه برپا شد که با استقبال پرشور مردم شریف، شهید پرور و قدردان قزوین روبرو گردید.

در این غرفه که بیش از 40 محصول فناور در معرض دید عموم قرار گرفت، رئیس پارک علم و فناوری قزوین به همراه جمعی از کارکنان این مجموعه ضمن حضور یکپارچه خود در راهپیمایی ۲۲بهمن امسال، اطلاعات و اقدامات صورت گرفته در حوزه علم و فناوری استان را به مردم ارائه دادند.

آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین، حجت الاسلام سید محمود عرب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین، مهدی رجحانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین، اسماعیل زینالی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین و علی فرمانی رئیس شورای اسلامی شهر قزوین از غرفه دستاوردهای پارک علم و فناوری قزوین نیز بازدید کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »