با همکاری بسیج علمی و فناوری استان، مرکز رشد اقماری شهید حسن پور شهر صنعتی البرز راه اندازی خواهد شد

جعفر احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین صبح چهارشنبه 8 تیرماه در دیدار با سردار سرتیپ ‌دوم پاسدار رستمعلی رفیعی آتانی فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان عنوان کرد: با همکاری بسیج علمی و فناوری استان مرکز رشد اقماری شهید حسن پور در شهر صنعتی البرز را راه اندازی خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، در ابتدای این دیدار سردار رفیعی آتانی فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: ما آماده ایم تا تمام توان، ظرفیت و نیروهای بسیج را به منظور حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور پارک علم و فناوری قزوین برای تبیین و جایگاه کسب ‌و‌کارها و ایجاد بسترهای لازم بکار گیریم.

وی افزود: با توجه به نامگذاری شعار امسال رهبر معظم انقلاب که به نام شرکت های دانش بنیان مزین شده است، پارک باید برنامه‌ها و نیازهای خود را اعلام کند تا هماهنگی‌های لازم در جهت حمایت از آن مجموعه بعمل آید.

در ادامه جعفر احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین تصریح کرد: با اعتماد و اتکاء به جوانان نخبه استان به بسیاری از محصولات و تکنولوژی های نوین دست یافته ایم که نمونه هایی از این موارد در همین پارک علم و فناوری قزوین قابل مشاهده است.

وی با اشاره به همکاری و تعامل هر چه بیشتر سپاه با مجموعه های دانش بنیان استان، گفت: می توان ظرفیت های اقشار تخصصی بسیج در همکاری با شبکه علمی پارک علم و فناوری قزوین را بیش از پیش برقرار کرد و این هم افزایی می تواند نیازها و مشکلات استان قزوین را در عرصه علم و فناوری حل کند.

رئیس پارک علم و فناوری قزوین با بیان اینکه اهمیت و جایگاه علم و پژوهش باید بیش از پیش در استان تبیین شود و دغدغه مسئولان مرتبط باشد، گفت: توسعه هر چه بیشتر پارک علم و فناوری در سطح استان مروج امید و نشاط در  جامعه نخبگان و موجب پیشرفت علمی استان و کشور خواهد شد.

احمدی ضمن تشریح برخی اقدامات انجام شده در پارک علم و فناوری قزوین، اظهار کرد: استفاده از ظرفیت بسیج و شبکه‌ های علمی فعال در این حوزه می تواند گام موثری در استان محسوب شود.

رئیس پارک علم و فناوری قزوین در پایان یادآور شد: پارک علم و فناوری قزوین بر استفاده از ظرفیت بسیج در حوزه علمی تأکید دارد و در این مسیر از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهد کرد و به زودی با همکاری بسیج علمی و فناوری استان مرکز رشد اقماری شهید حسن پور شهر صنعتی البرز را افتتاح خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »