با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری صورت گرفت: امضای تفاهم نامه صندوق پژوهش و فناوری قزوین و صنایع فلزی مهیار

تفاهم نامه صندوق پژوهش و فناوری قزوین و صنایع فلزی مهیار از واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری قزوین با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استاندار و سرپرست معاونت فناوری پارک علم و فناوری قزوین به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، بعد از ظهر دوشنبه 3 مردادماه و با حضور میثم پیله فروش معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استاندار قزوین، محسن شیر محمدی مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی استان، پرویز اسدی سرپرست معاونت فناوری و مهدی ملایی رئیس اداره خدمات فنی و تخصصی پارک علم و فناوری قزوین، تفاهم نامه همکاری صندوق پژوهش و فناوری قزوین و صنایع فلزی مهیار با هدف حمایت از شرکت‌های دانش بنیان به امضا رسید.

بر اساس این تفاهم نامه صنایع فلزی مهیار با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان از ۵ شرکت دانش بنیان برای تولید محصولات فناور خود حمایت خواهد کرد.

میثم پیله فروش معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استاندار قزوین در این مراسم اظهار کرد: امروز راه برای ورود فناوری شرکت‌های دانش بنیان به صنعت لوازم خانگی گشوده شده است.

وی افزود: با این تفاهم نامه دانش و فناوری شرکت‌های دانش بنیان در صنعت و لوازم خانگی کشور ورود پیدا می‌کند و این اتفاق بزرگی است.

پیله فروش اضافه کرد: با ورود دانش و فناوری از این پس مردم ما در منازل خود لوازم خانگی پیشرفته‌ای خواهند دید که دانش و فناوری‌های آن توسط جوانان پردانش همین کشور طراحی شده است.

بهنام شیرمحمدی مدیرعامل شرکت صنایع فلزی مهیار نیز در این مراسم عنوان کرد: شرکتی هستیم که علاوه بر دانش بنیان در حوزه صنعت هم فعال هستیم.

وی افزود: برخی شرکت‌ها صرفاً فناور هستند اما مزیت ما در این است که علاوه بر دانش بنیان بودن به فکر صنعت و بازار محصول نیز هستیم.

این تولید کننده عنوان کرد: با یک برنامه‌ریزی ساده و با توجه به اینکه صنعت لوازم خانگی صنعتی پاک و اشتغال آفرین است قزوین می‌تواند به عنوان قطب لوازم خانگی ایفای نقش کند.

همچنین در پایان از خط تولید این شرکت بازدید به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »