بازدید مدیران و کارشناسان پارک علم وفناوری قزوین از پارک علم وفناوری پردیس برگزار شد.

به منظور بررسی زمینه های فعالیت مشترک و تبادل تجربیات کاری نشست اعضای ستادی دو مجموعه در پارک علم وفناوری پردیس برگزار شد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری قزوین، در ابتدای این نشست مهندس صابری معاون توسعه فناوری پارک علم وفناوری پردیس به ارائه توضیحاتی در خصوص فعالیت های صورت گرفته، اهداف و حمایت‌های پارک از فعالیت‌های فناورانه و کارآفرینانه و شرکت‌های دانش بنیان پرداخت.

مهندس خالقیان مدیر کل روابط عمومی پارک علم وفناوری پردیس نیز به بیان مطالبی در خصوص شرکت‌های مستقر در پارک، فعالیت شرکت‌ها، مزایای استقرار در پارک فناوری پردیس اشار کرد.

در ادامه مهندس پیله ور مدیر روابط عمومی پارک علم وفناوری قزوین و مسئول این بازدید به بیان مسائلی در خصوص توسعه همکاری های مشترک بین دو مجموعه و استفاده از ظرفیت های مرکز شتابدهی نوآوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مستقر در پارک علم وفناوری پردیس جهت راه اندازی شتابدهنده های بخش خصوصی با حمایت پارک علم وفناوری قزوین پرداخت و از آمادگی پارک علم وفناوری قزوین در برگزاری رویدادهای کسب وکار و ایجاد شبکه نوآوری قزوین با حمایت های این مرکز خبر داد.

پس از این نشست، بازدیدی از شتابدهنده یاس برگزار شد که در این بازدید اعضا ضمن آشنایی با فرآیند ها و شیوه های حمایت در این شتابدهنده، به بحث و تبادل نظر در حوزه هی مختلف کار پرداختند.

گفتنی است پارک علم و فناوری پردیس، به ‌عنوان مهم‌ترین و بزرگترین پارک فناوری کشور با مجوز شورای گسترش آموزش عالی در سال 1384 در زیرمجموعه نهاد ریاست ‌جمهوری و با همکاری تعدادی از دانشگاه‌ها و مراکز علمی – پژوهشی کشور با هدف تجاری ‌سازی دستاوردهای فناوران و ایجاد بستر مناسب برای رشد فناوری و توسعه بازار شرکت‌های دانش ‌بنیان تاسیس شده و تاکنون بیش از 250 واحد فناور دانش‌بنیان را به عضویت پذیرفته است.

زبان سایت »