بازدید سرپرست معاونت فناوری پارک علم و فناوری قزوین از کانون شکوفایی و خلاقیت شعبه دانشگاه غیاث الدین جمشید کاشانی

پرویز اسدی سرپرست معاونت فناوری و فضه عبدالرزاقی سرپرست مرکز رشد پارک علم و فناوری قزوین صبح دوشنبه 6 تیرماه از کانون شکوفایی و خلاقیت دانشگاه غیاث الدین جمشید کاشانی آبیک بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، در جریان این بازدید، بهاره اسدی مسئول کانون شکوفایی و خلاقیت دانشگاه آبیک شرکت های فناور را معرفی و پیرامون محصولات و خدمات نوآورانه و فناورانه شرکت های مستقر توضیحاتی راارائه کرد.

در ادامه فضه عبدالرزاقی سرپرست مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری قزوین ضمن توضیح در خصوص چگونگی فعالیت، میزان درآمدزایی و اشتغال‌آفرینی آن‌ها، به بیان زمینه‌های قابل حمایت از طرف مرکز رشد پارک علم و فناوری قزوین در بحث‌های زیرساختی، تسهیلات، پشتیبانی و رفع موانع شرکت‌های فعال این حوزه پرداخت.

پرویز اسدی سرپرست معاونت پارک علم و فناوری قزوین، با اظهار خشنودی از فعالیت‌های انجام شده در دانشگاه غیاث الدین جمشید کاشانی، با تاکید بر ضرورت اطلاع‌رسانی این فعالیت‌ها در سطح استان بر امکان تأسیس مرکز رشد در این دانشگاه تاکید کرد.

سرپرست معاونت پارک علم و فناوری قزوین با اعلام اینکه این مراکز در تمام بخش‌های مختلف در حال گسترش است، گفت: با توجه به ظرفیت‌های دانشگاه غیاث الدین جمشید کاشانی و با حمایت‌های پارک علم و فناوری قزوین، امیدوارم در آینده نزدیک شاهد دستاوردهای بیشتری در حوزه نوآوری و کارآفرینی با محوریت های مختلف در این دانشگاه باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »