بازدید دانش آموزان معرفی شده از سوی سازمان ملی جوانان از پارک علم و فناوری استان

در راستای آشنایی دانش‌آموزان با روند فعالیت‌های ایده‌پردازی و کارآفرینی جمعی از دانش‌آموزان معرفی شده از طرف سازمان ملی جوانان، از شرکت‌های فناور مستقر در پارک علم و فناوری استان بازدید کردند. 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری استان قزوین، دانش‌آموزان پسر مدارس شهر قزوین طی بازدیدی که از پارک علم و فناوری استان قزوین به عمل آوردند از نزدیک با روند فعالیت‌های ایده‌پردازی و کارآفرینی آشنا شدند.

این دانش آموزان با چگونگی تبدیل علم و فناوری به کسب درآمد در پارک علم و فناوری استان آشنا شدند و زمینه ذهنی کافی را یافتند تا در سال‌های آینده برای حضور در فعالیت‌های اجتماعی حوزه کارآفرینی توانایی لازم را داشته باشند.

در این بازدید دکتر فریدونی سرپرست مرکز رشد پارک علم و فناوری استان با بیان مطالبی در خصوص اهمیت فعالیت‌های علمی و لزوم گرایش نسل‌های آینده به اقدامات کارآفرینانه و ایده‌پردازی، افراد حاضر در برنامه یاد شده را نسبت به جایگاه تحقیق و پژوهش در اشتغال‌یابی نسل‌های پیش رو آگاه ساختند.

سرپرست مرکز رشد واحدهای فناور در جمع دانش آموزان حاضر در این اردو علمی بیان کرد: هر یک از نیروهای نوجوان و جوان امروز جامعه با توجه به امکانات و زیرساخت های اجتماعی و آموزشی که در اختیار دارند می توانند به نحو مطلوب در عرصه های مختلف تحقیقاتی و پژوهشی فعالیت کنند.

زبان سایت »