بازدید حجت الاسلام والمسلمین قدرتی از پارک علم و فناوری قزوین

حجت الاسلام والمسلمین قدرتی رئیس کل دادگستری استان، محمد قاسمی دادستان استان عصر دوشنبه 6 بهمن ماه99 از پارک علم وفناوری قزوین بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، در حاشیه این بازدید نشستی با حضور رئیس و مدیران ستادی پارک در سالن کنفرانس شهید اسکندری نژاد پارک علم وفناوری برگزار شد.

ابتدای این این نشست مصطفی مافی رئیس پارک علم و فناوری قزوین ضمن خیر مقدم به معرفی پارک و دستاوردهای آن در دوران کرونا پرداخت و خواستار تعامل و همکاری بیشتر بین 2 دستگاه شد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین  قدرتی اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و رئیس قوه قضائیه مبنی بر حمایت از تولیدکنندگان، آن ها را سربازان خط مقدم در دوران تحریم اقتصادی دانست و گفت: دادگستری استان با تمام توان از سرمایه گذاران، تولیدکنندگان و نخبگان علمی که زمینه رونق تولید داخلی را فراهم می‌آورند حمایت می‌کند.

 رئیس کل دادگستری استان قزوین دلیل اصلی بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی را در مباحث اقتصادی نهفته دانست و گفت: اگر بتوانیم در توسعه اقتصاد از دانش بومی نخبگان و فناوران داخلی استفاده کنیم و زمینه‌های پیوند صنعت و دانشگاه را تقویت کنیم، شاهد رشد روز افزون اقتصادی و به همان نسبت کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی خواهیم بود.

وی با اشاره به امضای تفاهم نامه‌ همکاری مشترک بین پارک علم و فناوری و دادگستری استان در آینده نزدیک، افزود: محور اصلی فعالیت دستگاه قضایی استان سند تحول قضایی است و این تفاهم نامه نیز در راستای تحقق اهداف این سند و دستور العمل های رییس قوه قضاییه است. 

حجت الاسلام قدرتی گفت: یکی از زمینه های همکاری، ایجاد بسترهای لازم برای شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور پارک جهت احصاء و رفع نیازهای دستگاه قضایی استان است.

در پایان مقام ارشد قضایی استان به بررسی مشکلات شرکت‌های دانش بنیان و فناور استان پرداخت و از راه اندازی طرح طلایه داران صلح و سازش در پارک علم و فناوری در آینده نزدیک خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »