بازدید جمعی از دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی مهرام از پارک علم و فناوری قزوین

جمعی از دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی مهرام با حضور در پارک علم و فناوری قزوین از نزدیک با فعالیت‌ها و خدمات پارک آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری قزوین؛ در راستای تحقق اهداف آموزشی مبنی بر هم سویی پرورش مهارت های علمی و عملی به صورت هم زمان جمعی از دانشجویان‌  رشته ی مهندسی صنایع  شیمیایی و  صنایع غذایی دانشگاه علمی کاربردی مهرام از پارک علم و فناوری قزوین بازدید کردند.

در ابتدای این بازدید، مهندس ابوالفضل صدقی کارشناس مرکز رشد پارک، طی سخنانی به معرفی پارک علم و فناوری، اهداف، خدمات و مزایای استقرار در پارک پرداخت و گفت: پارک‌های علم و فناوری با هدف تبدیل ایده‌های نو و فنّاورانه افراد، از جمله محققین و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی به کسب و کار و جهت‌دهی به تحقیقات دانشگاهی بر اساس نیازهای توسعه صنعتی منطقه، به گسترش فرهنگ کارآفرینی و در نهایت رونق اقتصادی منطقه و تولید ثروت کمک خواهند کرد.

وی افزود: پارک علم و فناوری سازمانی است که توسط متخصصین حرفه‌ای مدیریت می‌شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت جامعه از طریق ارتقای فرهنگ نوآوری و رقابت در میان شرکت‌های حاضر در پارک و مؤسسات متکی بر علم و دانش است.

زبان سایت »