بازدید بخشدار مرکزی شهرستان البرز از پارک علم و فناوری قزوین

محمد سلیمانی بخشدار مرکزی شهرستان البرز به همراه جمعی از دهیاران شهرستان صبح امروز چهارشنبه 9 شهریورماه از پارک علم و فناوری قزوین بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، محمد سلیمانی بخشدار مرکزی شهرستان البرز به همراه بابایی دهیار نصرت آباد، شفیعی دهیار کمال آباد، عرب زاده دهیار پیریوسفیان، حسینی دهیار حسن آباد و رحمانی مسئول امور کشاورزی پیریوسفیان و با پرویز اسدی سرپرست معاونت فناوری پارک علم و فناوری قزوین دیدار و گفتگو کردند.

در این جلسه پرویز اسدی سرپرست معاونت پارک علم و فناوری قزوین ضمن خوش‌آمدگویی به معرفی حمایت‌های پارک علم و فناوری قزوین پرداخت و خواستار حمایت بیشتر بخشداری و دهیاری ها از کشاورزان شد.

اسدی ضمن ابراز خرسندی از فعالیت‌های پارک علم و فناوری گفت: پارک از طریق شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان خود در حوزه کشاورزی و دامپروری، در قالب معرفی طرح‌های فناورانه و نوآورانه برای بهره‌مندی از ظرفیت‌های کامل کشاورزان در جهت رشد و توسعه کار آفرینی و اشتغال‌زایی در روستاها آمادگی کامل دارد.

وی افزود: به زودی بازدید میدانی با حضور مسوولین پارک ، دهیاران و بخشداری از روستاهای توابع شهرستان انجام خواهیم تا با مشکلات و چالش های آنها بیشتر آشنا شویم.

در پایان از دفاتر واحدهای فناور مستقر در پارک بازدید به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »