ایده‌پردازان قزوینی در پارک علم و فناوری استان قزوین تقدیر شدند

نشست صمیمی ایده‌پردازان زیست شتاب قزوین و جشنواره ایده‌های برتر در پارک علم و فناوری استان قزوین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری استان قزوین، مراسم تقدیر از ایده‌های برتر شرکت‌کننده در دو رویداد زیست شتاب قزوین و جشنواره ایده‌های برتر به عنوان دو برنامه برجسته چند ماه اخیر ایده‌پردازی قزوین در سالن اجتماعات شهید رجایی پارک علم و فناوری برگزار شد.

علیرضا فریدونی سرپرست مرکز رشد پارک علم و فناوری قزوین در این نشست صمیمی، به معرفی پارک و رسالت آن در راستای حمایت از کارآفرینان و تبدیل ایده به ثروت پرداختند و بیان داشتند: از ثبت ایده‌ها و تجاری‌سازی طرح‌های نوآورانه در مرکز رشد جامع استان استقبال می‌شود و تلاش لازم از سوی کارشناسان مرکز رشد صورت می‌گیرد.

در بخشی از این نشست، آقایان دکتر مشیری و مهندس پورقناد نیز به نمایندگی از مدیران واحدهای فناور موفق و مستقر در پارک علم و فناوری استان قزوین به تبیین ویژگی‌ها و اصولی که می‌تواند یک ایده را با موفقیت همراه سازد، پرداختند.

یادآور می‌شود؛ رویداد زیست شتاب قزوین (استارت‌آپ ویکند محیط زیست قزوین) که با همکاری پارک علم و فناوری، دانشگاه بین‌المللی امام خمینی رحمه‌الله علیه و جشنواره ایده های برتر استان قزوین به مناسبت هفته پژوهش در سال جاری در پارک علم و فناوری استان برگزار شد.

زبان سایت »