اولین استارتاپ گیربکس های تجاری و صنعتی(گیربکس کرکره برقی) به ایستگاه آخر رسید

اولین استارتاپ گیربکس های تجاری و صنعتی(گیربکس کرکره برقی) در دانشکده صنعتی گیربکس ایران در مکان آزمایشگاه های مرکز نوآوری گیربکس با حضور مصطفی مافی پارک علم و فناوری قزوین، علی فتحی طاهری رییس دانشگاه جامع استان قزوین، مسعود ذوالقدر قائم مقام محترم اجرائی شرکت صنعتی نیرو محرکه، علیرضا حمزه ای قائم مقام محترم رشد و نوآوری، یحیی صمدی مقدم ریئس دانشگاه و موسی زاده مدیر کل محترم دفتر نوآوری ،فناوری و تجاری سازی(از طریق ویدئو کنفرانس) و جمعی از معاونین و مدیران شرکت برگزار شید.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین به نقل از گزارش روابط عمومی شرکت صنعتی نیرومحرکه قزوین، در ابتدای جلسه علیرضا حمزه ای به رویکرد نوآوری باز اشاره داشت که به عنوان یک مفهوم جدید در تحقیقات علمی و صنعتی نقش بسزایی داشته و سال 1400 یک هدف استراتژیک در این زمینه است.

در ادامه مسعود ذوالقدر ضمن قدردانی از عوامل اجرائی به انجام امور بصورت تدریجی که در آینده می توان کارهای بزرگی را به نتیجه رساند و اتفاقات همانند استارتاپ ها مسیر جدیدی در توسعه محصولات شرکت است را بیان داشت.

همچنین مصطفی مافی به حمایت از شرکت های دانش بنیان و اقدامات در خصوص مرکز رشد نیرومحرکه و اجرای تفاهم نامه های موجود پرداخت.و آمادگی کامل پارک علم و فناوری را در این زمینه مطرح و شکل گیری مرکز رشد نیرومحرکه را در آینده نزدیک از بهترین پروژه های استان برشمرد.

در ادامه علی فتحی طاهری صحبت های خود را پیرامون قابلیت های دانشگاه نیرومحرکه به عنوان یکی از مراکز آموزشی برتر استان و موافقت اولیه دانشکده صنعتی گیربکس ایران ،مجوز کارشناسی ارشد فناوری گیربکس ایران و فعالیت ارزشمند در حوزه نوآوری گیربکس  ایراد کرد.

صمدی مقدم نیز در مورد تحول نیرومحرکه که درمقاطع زمانی از موتور گازی به موتورهای 4زمانه قطعات خودرو ،گیربکس خودروو اکنون گیربکس های تجاری صنعتی به عنوان یکی از 3 محور اصلی استراتژی های کسب و کار (core business)اشاره و چرخه ICIS(نظام ایده ،خلاقیت ،نوآوری )و ارزش افزایی برای مشتری با محوریت تعالی 2020 در فرهنگ سازمانی از رویکرد های جدید عرصه مدیریت نوین دانست.

و در آخر شرکت های دانش بنیان مطرح استان قزوین به ارائه زمینه فعالیت کاری و ایده های خود در خصوص موتور گیربکس های کرکره برقی پرداختند.

در پایان هیآت داوران متشکل از نیکونژاد مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری قزوین ، معبودی کارشناس پژوهش دانشگاه جامع، کاشی مدیر محترم آموزش دانشگاه نیرومحرکه و حسینی از مرکز نوآوری گیربکس با اکثریت آراء از بین 20 طرح ارائه شده به 3 طرح برترشرکت توان پژوهان انرژی های نوین با مدیریت احسان مولف، شرکت ایرسا صنعت شهر نوآفرین با مدیریت پیمان امامی و شرکت امرداد صنعت جم با مدیریت محمد حسین محمدی رآی مثبت دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »