اعلام آمادگی شورای اسلامی شهر قزوین برای مساعدت در رفع مشکلات عمرانی پارک علم و فناوری

مهدی مهدیخانی رئیس کمیسیون عمرانی شورای اسلامی شهر قزوین ظهر چهارشنبه 8 تیرماه  با جعفر احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، جعفر احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین، در این نشست با بیان اینکه رشد یک کشور در گرو تبدیل دانش به محصول از طریق فناوری است، گفت: این مهم در استان قزوین از طریق پارک علم و فناوری با برنامه ریزی گسترده و فراگیر انجام می شود.

رئیس پارک علم ‌وفناوری، ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در پارک، به بیان نیازهای پارک در بخش زیرساختی، بخصوص موضوع تامین اراضی مناسب برای پارک پرداخت و خواهان اتخاذ تدابیری از سوی شورای شهر قزوین در جهت رفع این مشکلات شد.

جفر احمدی توسعه و پیشرفت استان را منوط به توسعه علم‌، فناوری و نوآوری دانست و تاکید کرد: رفع مشکلات رکود و بیکاری در گرو توجه ویژه به مباحث نوآوری و دانش‌بنیانی می‌باشد.

همچنین در این نشست مهدی مهدیخانی، رئیس کمیسیون عمرانی شورای اسلامی شهر قزوین نیز توجه به مسائل زیرساختی پارک، ایجاد زمینه حمایت از فناوران و توسعه فناوری را امری بسیار مهم دانست و آمادگی خود را برای همکاری در تامین زیرساخت‌های لازم در جهت تقویت پارک علم وفناوری استان و رفع مشکلات عمرانی پارک اعلام نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »