شرکت دانش بنیان آب آرا قزوین از واحدهای مستقر در پارک علم و فناوری قزوین موفق به نصب و راه اندازی آبنمای موزیکال کف خشک مجتمع اقامتی سلیمانه عراق شد.

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل پارک علم و فناوری قزوین، این پروژه از نوع آبنماهای زیرسطحی یا کف خشک (مخصوص بازی کودکان) با ارزش ریالی ۶.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال می باشد که قرارداد اجرای این پروژه در دی ماه سال ۱۳۹۷ منعقد گردید و تمامی محصولات و تجهیزات الکتریکال و مکانیکال این پروژه طی ۲ ماه توسط شرکت آب آرا طراحی و تولید شدند.

از جمله تجهیزات تخصصی تولیدی آب آرا برای این پروژه می توان به نازل مخصوص آبنمای کف خشک کنترلی ورژن ۲، نازل آبنمای کف خشک کنترلی ورژن ۲ به همراه نازل مه پاش داخلی ( برای اولین بار در کشور) ، کنترلر جامع آبنمای موزیکال مبتنی بر پروتکل dmx،گیرنده کنترلر نورپردازی dmx ریلی (برای اولین بار در کشور)،‌ گیرنده کنترلر شیربرقی مخصوص آبنما dmx ریلی (برای اولین بار در کشور) اشاره نمود که بالغ بر ۶۰ درصد از حجم تجهیزات الکتریکی و مکانیکی مورد استفاده در این پروژه را تشکیل می دهند. در این پروژه اجرای ابنیه عمرانی آبنما با توجه به نقشه های طراحی شده آب آرا ، توسط کارفرما اجرا شده و نظارت آن بر عهده آب آرا بوده است.

شایان ذکر است این آبنما اولین آبنمای موزیکال کف خشک در سلیمانیه عراق بوده و در یکی از گران ترین نقاط این شهر قرار دارد.

 

انتهای پیام/*
۹۸۰۶۱۷