۲۰ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ آخرین مهلت ثبت نام در این نمایشگاه است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری استان قزوین و به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مهلت ثبت نام در ششمین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری  که توسط پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود، تا ۲۰ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ تمدید شد.

نمایشگاه بین المللی نمایشگاه فناوری و نوآوری «اینوتکس» با همت پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با پشتیبانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری  از تاریخ ۲ تا ۵ خردادماه سال جاری (۲۳ تا ۲۶ ماه May سال ۲۰۱۷ میلادی) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

اینوتکس مجمعی از فناوران، صنعتگران، دانشمندان و همچنین بازرگانانی است که علاوه بر معرفی خود در این بستر می توانند اطلاعات لازم از آخرین پیشرفت‌هاى صنعتی، دستاوردهاى پژوهش علمى و ایده‌هاى اقتصادى – تکنولوژیکی در کشورهای پیشرو فناوری در جهان را به دست آورند.

هدف اصلی این نمایشگاه، زمینه سازی برای تبادل فناوری بین شرکتهای فناور ایرانی و خارجی است از این رو ابزارهای مختلفی برای مذاکرات بین شرکتها و تعریف همکاری میان آن ها به کار گرفته می شود، به گونه ای که در نمایشگاه سال گذشته (اینوتکس ۲۰۱۶)، تعداد ۸۲ شرکت خارجی و ۹۲ شرکت داخلی حضور داشتند و با برگزاری ۱۵۰ جلسه مذاکره بین شرکتها، ۶۶ تفاهم نامه همکاری میان شرکت ها منعقد شد که تاکنون ۸ قرارداد با ارزش حدودی ۲۰ میلیون دلار به امضا رسیده است.

این رویداد با هدف تعریف همکاری‌های بین‌المللی فناوری-‌ تجاری، صادرات فناوری و محصول، ارتقای توان فناورانه شرکت‌های ایرانی، افزایش توان رقابتی شرکت‌های ایرانی در عرصه بین‌الملل و تسهیل فرآیند انتقال فناوری، بعنوان یک پروژه بین‌المللی در نظر دارد با برنامه‌ریزی‌ منسجم به بزرگترین رویداد تبادل فناوری منطقه تبدیل شود.

پارک فناوری پردیس و شرکت های فناور این مجموعه هم به عنوان یکی از مهمترین محورهای اصلی نمایشگاه اینوتکس به شمار می آیند که مجموعه پارک در نظر دارد با زمینه‌سازی و حمایت، روابط بین‌المللی شرکتهای عضو پارک را توسعه دهد.

از این رو از شرکت‌هایی که دارای آمادگی تبادل فناوری هستند دعوت به عمل می آید تا با اخذ غرفه و حضور در نمایشگاه اینوتکس، دستاوردهای خود را ارائه کرده و از خدمات تبادل فناوری مرکز فن بازار و نیز تسهیلات حمایتی برای انتقال فناوری در نمایشگاه بهره‌مند شوند.

مهلت ثبت نام در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۷ که به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و توسط پارک فناوری پردیس معاونت علمی، ۲ تا ۵ خردادماه ۹۶ در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود تا ۲۰ اردیبهشت ماه سال جاری تمدید شد.

انتهای پیام/