سی و پنجمین جلسه شورای مرکز رشد در روز سه شنبه مورخ ۹۷/۲/۱۸ برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری قزوین، سی و پنجمین جلسه شورای مرکز رشد با حضور اعضای این شورا در سالن جلسات شهید سیاهپوش پارک علم و فناوری برگزار شد.

در ابتدای جلسه خانم مهندس نیکونژاد، دبیر شورای مرکز رشد گزارشی از مصوبات ۸ کمیته پذیرش برگزار شده از جلسه قبل  شورای مرکز رشد تا جلسه فعلی ارائه نمودند و مصوبات آن کمیته شامل ۹ مورد درخواست پذیرش در رشدمقدماتی، ۲ مورد درخواست تمدید دوره رشد مقدماتی و همچنین ۳ مورد بررسی طرح کسب و کار به تایید اعضا رسید.

در ادامه اعضا به بحث و تبادل نظر در خصوص نحوه ارزیابی و نظارت بر عملکرد واحدهای فناور پرداختند و پیشنهاد دادند جلسه ای بین اعضای شورا و ناظرین واحدهای فناور به منظور تبیین خط مشی ها در نظارت برگزار گردد.

رئیس پارک علم وفناوری قزوین نیزدر این نشست از برنامه ای مبنی بر بازدید کارشناسان و مدیران پارک علم و فناوری از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان خبر دادند. اعضای شورا نیز تمایل خود را جهت حضور در بازدید اعلام نمودند.

درخواست پذیرش شرکت آینده نگاری فناوری لوتوس در مقطع رشد با طرح مرجع کالا و خدمات ساختمان بررسی و به اتفاق آرا مورد موافقت قرار گرفت.

در ادامه درخواست‌های تمدید دوره رشد و دریافت تسهیلات تعدادی از واحدهای فناور مورد بررسی قرار گرفت.

در انتها ریاست پارک به پاس قدردانی از زحمات اعضای شورا در برگزاری منظم جلسات، به ایشان تقدیرنامه و تابلوی نفیس اهدا نمودند.